logo
btn 1
btn 2
btn 3
btn 4
btn 5
btn 6
btn 7
btn 8
btn 9
btn 10
btn 11
btn 17
btn 12
btn 13
pl
en
bip

Aktualności

W roku szkolnym 2016/17 zapraszamy na następujące zajęcia:


 

 

Klub seniora (zajęcia dla osób 50+)

 

  • yoga
  • aerobic
  • zajęcia wokalno-muzyczne
  • języki (niemiecki i włoski)

 

Wszelkie informacje dostępne są po numerem telefonu (42) 684-24-87 lub w sekretariacie

Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2, Łódź ul. Sopocka 3/5. Zapraszamy.



Zapraszamy:

 

img_4047.jpg

 

 

 




Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Pikniku rodzinnego w Bychlewie, gdzie można było podziwiać występy artystyczne naszych uczestnników.


> GALERIA ZDJĘĆ <

 


CENTRUM  ZAJĘĆ  POZASZKOLNYCH  NR 2 ul. Sopocka 3/5

 

Z A P R A S Z A

WE  WRZEŚNIU

DO  SALI  KINOWO – WIDOWISKOWEJ

NA  PROJEKCJE  FILMÓW

 W  KOLEJNE  PIĄTKI  O  GODZ. 18:00

 

02.09.2016  ,,DIRTY  DANCING  2” - komedia romantyczna
09.09.2016  ,,TRZY DNI KONDORA”  - dramat, obyczajowy
16.09.2016 ,,FOLWARK ZWIERZĘCY” – dramat
23.09.2016 ,,MĄŻ  FRYZJERKI” – dramat, komedia
30.09.2016 ,,HARRY  ANGEL” - kryminał

 


 

WSTĘP  WOLNY !!!





dscn7591.jpg




Martyna Łuszczyńska – wieloletnia uczestniczka zajęć plastycznych CZP2 w pracowni p. mgr Anny Ozgi została finalistką konkursu „Łódź Miastem Talentów” – kategorii: MODA. Prezentacja finałowych pokazów odbyła się 11. czerwca 2016 r. w Centrum Promocji Mody ASP w Łodzi.


>GALERIA ZDIĘĆ<

2016-06-09   |  

KONFRONTACJE 2016 - WYNIKI:

 

Jury w składzie :


mgr Krzysztof Kozłowski - muzyk
mgr Małgorzata Turała – choreograf
mgr Jerzy Libicki – muzyk
mgr Monika Czaplicka – choreograf
mgr Marcel Szytenchelm – teatrolog


Po przesłuchaniu w dniach 07-08.06.2016 r - 83 podmiotów wykonawczych na Przeglądzie Artystycznym Placówek Wychowania Pozaszkolnego ,,Konfrontacje 2016” zorganizowanym w Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 w Łodzi przy ul. Sopockiej 3/5 Jury przyznało nagrody
w dwóch kategoriach wiekowych:

- grupa wiekowa młodsza (do 12 lat)
- grupa wiekowa starsza (powyżej 12 lat)


>WYNIKI<



więcej...
7478948.3.jpg
13331121_1298819220146728_8675531501300251548_n.jpg

Zapraszamy do CZP2 na projekcję filmową:

piątek 03.06.2016 godzina 18:00

 Na film pt.: "Rozwód po włosku" (Divorzio all'italiana)


Wstęp wolny!!!
 

To głośna, nagrodzona Oscarem komedia z błyskotliwą rolą Marcello Mastroianniego jako znudzonego życiem i swoją żoną Rosalią, barona Fefé Cefalé. Podczas letnich wakacji baron zakochuje się w dużo młodszej, przepięknej kuzynce Angeli. Ponieważ w 1960 roku rozwody nie były możliwe we Włoszech, baron decyduje się uśmiercić małżonkę. W tym celu wprowadza w życie misterny plan. Jeśli nakryje żonę z innym mężczyzną, uratuje własny honor i otrzyma łagodny wymiar kary. Jego poszukiwania kochanka dla żony skupiają się na osobie doskonale znanego Rosali malarza, Carmelo Patané.

108 minut
Komedia, Włochy
Rok produkcji: 1961
Reżyseria: Pietro Germi
Marcello Mastroianni jako Ferdinando Cefalú
Daniela Rocca jako Rosalia Cefalú
Stefania Sandrelli jako Angela

Czerwiec miesiącem kina włoskiego w CZP2. Zapraszamy na darmowe projekcje w piątki godzina 18:00.

Opublikowany przez Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 2 w Łodzi na 16 maja 2016


IV FESTIWAL PIOSENKI WŁOSKIEJ

 


CENTRUM  ZAJĘĆ  POZASZKOLNYCH  NR 2 ul. Sopocka 3/5

 

Z A P R A S Z A

W  MARCU

DO  SALI  KINOWO – WIDOWISKOWEJ

NA  PROJEKCJE  FILMÓW

 W  KOLEJNE  PIĄTKI  O  GODZ. 18:00

 

04.03.2016  ,,AVIATOR”   dramat biograficzny

11.03.2016  ,,CZEKOLADA”  komedio-dramat 

18.03.2016  ,,PIANISTA” – biograficzny dramat wojenny

25.03.2016  ,,OSKAR I PANI RÓŻA” – dramat

 

WSTĘP  WOLNY !!!





ZAPRASZAMY  na godz. 18,00 w każdy piątek stycznia 2016 r. na komedie 

do Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 – Sopocka 3/5

 

08 styczeń 2016 r  (piątek) –

film ,,To skomplikowane” – pełna ciepła i humoru opowieść, w trakcie której nie sposób powstrzymać się od radosnego śmiechu. 

WSTĘP  WOLNY !!!

 

15  styczeń 2016 r  (piątek) – 

film ,,Jak to się teraz robi”szalona komedia w której główną rolę zagrała Jennifer Aniston

WSTĘP  WOLNY !!!

 

 

22  styczeń 2016 r  (piątek)

film ,,Casanova po przejściach” – komedia z  Woody Allenem

WSTĘP  WOLNY !!!

 

 

29 styczeń  2016 r (piątek) – 

film  ,,Bezwstydny  Mortdecai” komedia 

WSTĘP  WOLNY !!!

7357027.3.jpg



11 grudzień 2015 r  (piątek) - zapraszamy do Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 na film ,,To znowu ty – szalona komedia, która rozśmieszy Cię do łez.

WSTĘP  WOLNY !!!

 

18 grudzień 2015 r  (piątek) – dzień bez kina



 

 

 

 

 

 

W naszym Centrum kształcą się nawet psy:


 

 

CENTRUM  ZAJĘĆ  POZASZKOLNYCH  NR 2 ul. Sopocka 3/5

 

Z A P R A S Z A

 

DO  SALI  KINOWO – WIDOWISKOWEJ

 

NA  PROJEKCJE  FILMÓW

 

W  KOLEJNE  PIĄTKI  O  GODZ. 18,00

 

20.11.2015   ,,JAK W NIEBIE”  komedia romantyczna

 

27.11.2015  ,,ŻELAZNA  DAMA”   film biograficzny 

 

04.12.2015  ,,JAK URODZIĆ I NIE ZWARIOWAĆ”  komedia

 

WSTĘP  WOLNY !!!

screen-shot-2015-10-27-at-12.39.59.jpg



Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 w Łodzi, ul.Sopocka 3/5.


Zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia z techniki HIP-HOPU.


Zapisy w sekretariacie placówki: tel.42 684-24-87
lub bezpośrednio u instruktora: tel. 507-474-686


2015-10-27   |  

Konkurs na najsympatyczniejszy wierszyk o CZP2

WARUNKI UCZESTNICTWA  

    • Konkurs skierowany jest do wszystkich osób.
    • Uczestnicy mogą nadesłać  do 3 utworów. 
    • Forma –wiersz, wierszyk, rymowanka.
    • Nadesłane prace uczestników konkursu oceni jury wskazane przez dyrekcję CZP2
    • Temat prac: najsympatyczniejszy wierszyk o Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 w Łodzi.
    • Niedopuszczalne jest użycie w pracach słownictwa wulgarnego i obraźliwego.
    • Prace należy podpisać imieniem i nazwiskiem (oraz ewentualnym pseudonimem- do publikacji ), a także podać wiek autora.
    • Istnieje możliwość zaprezentowania zwycięskiego wierszyka przez autora podczas Gali Gwiazdkowej w CZP2.
    • Nadesłanie prac przez uczestnika jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem  regulaminu konkursu.
    • Nie przyjmujemy prac napisanych odręcznie.
Regulamin konkursu




Zapraszamy na projekcję filmu Pompeje w piątek (18.09) o godzinie 18:00. do
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2, ul. Sopocka 3/5 


Aktualny repertuar w zakładce kino






Zapraszamy na wakacyjne seanse filmowe w CZP 2 ul. Sopocka 3/5:











Piątek 03.07.2015 - Film "Bogowie" godz. 18:00













 






Piątek 17.07.2015 - Film "Ginger i Fred" godz. 18:00










 




 


Piątek 31.07.2015 - Film "Miasto 44" godz. 18:00









 

 

 

 

 

 





Piątek 14.08.2015 - Film "A Statek Płynie" godz. 18:00

10003865_1076146249080694_742365114800179912_o.jpg




Finał Konfrontacji 2015 - występy laureatów już w najbliższy piątek (19.06) o godzinie 17:00.

Zapraszamy


2015-06-16   |   GALERIA ZDJĘĆ: Konfrontacje 2015



14 Czerwca przy ulicy Piotrkowskiej 137 o godzinie 13:00 odbędą się występy artystyczne w ramach "Dnia Reymonta". Zapraszamy




Konfrontacje 2015 - Wyniki

 

Jury w składzie :

 

  1. mgr Krzysztof Kozłowski – muzyk
  2. mgr Małgorzata Turała – choreograf
  3. mgr Jerzy Libicki - muzyk

 

Po przesłuchaniu w dniach 09-10 czerwca 2015r. - 99 podmiotów wykonawczych na Przeglądzie Artystycznym Placówek Wychowania Pozaszkolnego ,,Konfrontacje 2015” zorganizowanym w Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 2 w Łodzi przy ul. Sopockiej 3/5 Jury przyznało nagrody w dwóch kategoriach wiekowych: 

 

- grupa wiekowa młodsza (do 11 lat)
- grupa wiekowa starsza   (powyżej 12 lat i powyżej)

KATEGORIA:  ZESPOŁY TANECZNE

MŁODSI


 I    MIEJSCEAZJA-DANCE  JUNIOR – CZP 2 – JOANNA MAŁEK 

II   MIEJSCE – ,,KOLOROWE NUTKI” – MDK ALEKSANDRÓW – MAŁGORZATA DOMERADZKA

III  MIEJSCE –  ,,MARGARETKI’ – SP NR 14 – PATRYCJA MACIEJEWSKA

 

WYRÓŻNIENIA:

 

  1. ,,KONTRA JUNIOR” – CZP 3 – BEATA BUDZEWSKA
  2. AZJA-DANCE KIDS – CZP 2 – JOANNA MAŁEK
  3. ,,STONOGA III” – CZP 3 – MARTA ŚWIĄTECKA, ELŻBIETA KOZOWICZ-SOBCZAK
  4. ,,W-DANCE” JUNIOR – CZP 2 – TOMASZ ZIELIŃSKI

STARSI

 

I  MIEJSCE - ,,AZJA-DANCE” SENIORKI – CZP 2 – JOANNA MAŁEK

 II  MIEJSCE  -  ,,KONTRA” – CZP 3 – BEATA BUDZEWSKA

 III  MIEJSCE ,,KALINA” – GMINNY OŚ. KULTURY DOMANIEWICE - TOMASZ KOSTECKI, HALINA KOSTECKA

 

WYRÓŻNIENIA:

 

  1. ,,MARGARETKI” SP NR 14 – PATRYCJA MACIEJEWSKA


KATEGORIA : SOLO I DUETY TANECZNE

 MŁODSI

 

I   MIEJSCELAURA OSADA – CZP 2 – JOANNA MAŁEK

 II  MIEJSCE – NIE PRZYZNANO

 III MIEJSCE – NIE PRZYZNANO

 

WYRÓŻNIENIA :

 

  1. ANDŻELIKA SŁUBIK I OLGA CHUDZIK – CZP 3 – JUSTYNA STOPNICKA CHRUŚCIEL 
  2. OLIWIA JAWORSKA – CZP 2 – JOANNA MAŁEK
  3. NATALIA KOTARBA – CZP 2 – JOANNA MAŁEK

 

STARSI

 

I   MIEJSCEMICHAŁ KRYSIAK – CZP 2 – TOMASZ ZIELIŃSKI

 II  MIEJSCE  - ANIA TALAR – CZP 2 – JOANNA MAŁEK

 III MIEJSCEMARTA MASŁOWSKA – CZP 2 – JOANNA MAŁEK

 

WYRÓŻNIENIA :

 

  1. WERONIKA PODGÓRNA – CZP 2 – JOANNA MAŁEK
  2. KATARZYNA KOCHAN – CZP 2 – TOMASZ ZIELIŃSKI


KATEGORIA:   ZESPOŁY WOKALNE

 MŁODSI

  

I MIEJSCE  -  ,,A VISTA” – ZDUŃSKA WOLA – TOMASZ MARCINIAK

 II  MIEJSCE - ,,SPOSÓB NA NUDĘ” – MDK W ZGIERZU – MONIKA SIKORA, KATARZYNA SZCZEPAŃSKA

III  MIEJSCE -  NIE PRZYZNANO

 

WYRÓŻNIENIE:

 

  1. ,,KOLOROWE NUTKI” – MDK ALEKSANDRÓW – MAŁGORZATA DOMERADZKA

 

 STARSI

 

I  MIEJSCE – NIE PRZYZNANO

 II  MIEJSCE  -  NIE PRZYZNANO

 III  MIEJSCE - ,,GRENADINE” – MDK ALEKSANDRÓW – BOŻENA KOMOROWSKA

III  MIEJSCE - ,,TĘCZA" – ŁDK – RENATA BANACKA –WALCZAK

 

 

KATEGORIA : ZESPOŁY WOKALNO-INSTRUMENTALNE

 

I   MIEJSCE - ,,SKY” – MDK ALEKSANDRÓW – IRENEUSZ WALCZAK

 II  MIEJSCEZESPÓŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY – CZP 2 – DARIUSZ WIELĄDEK

 III MIEJSCEZUZIA MIŚKIEWICZ I PAWEŁ BRYŃSKI – CZP 2 – GRZEGORZ GUZICKI

 

WYRÓŻNIENIE :

 

  1. DUET EMILIA I BŁAŻEJ – CZP 3 – ELŻBIETA KOZOWICZ
  2. ,,LUKAS TRIO” – CZP 2 – DARIUSZ WIELĄDEK

KATEGORIA: ZESPOŁY INSTRUMENTALNE

 

I  MIEJSCE –  ,,ORFFA I” – CZP 1 – DARIUSZ PROSZAK

 II  MIEJSCE – NIE PRZYZNANO

 III  MIEJSCE - ,,ORFFA II” – CZP 1 – DARIUSZ PROSZAK

 III  MIEJSCEZESPÓŁ INSTRUMENTALNY – CZP 2 – ZBIGNIEW TOMCZAK

 

WYRÓŻNIENIA:

 

  1. DUET ANNA BEDNAREK I OLIVIER BIŃKOWSKI  Z ZESP. ORFFA  – CZP 1 –DARIUSZ PROSZAK
  2. DUET KLAUDIA TARASIUK I PIOTR BEDNAREK  Z ZESP. ORFFA –DARIUSZ PROSZAK


KATEGORIA:  SOLIŚCI  INSTRUMENTALIŚCI

 

 MŁODSI

 

I  MIEJSCE –  ANNA GOSIŃSKA – MDK W ZGIERZU – PAWEŁ NIEWIADOMY

 II  MIEJSCE LAURA SOKOLEWICZ – CZP 1 – DARIUSZ PROSZAK

 III  MIEJSCE  -  NIE PRZYZNANO

 

STARSI

 

I  MIEJSCEJACEK BARTLEWICZ – CZP 1 – DARIUSZ PROSZAK

I  MIEJSCE ŁUKASZ STRAWA – CZP 2 – ZBIGNIEW TOMCZAK

 II   MIEJSCE  - WOJCIECH NAWRAT – CZP 1 – DARIUSZ PROSZAK

II  MIEJSCEPAWEŁ BRYŃSKI – DARIUSZ WIELĄDEK

 III  MIEJSCEANNA KOCIK – CZP 2 – KRZYSZTOF WIELGUS

III  MIEJSCEDOMINIKA ŻYTKIEWICZ – CZP 2 – KRZYSZTOF WIELGUS

 

WYRÓŻNIENIA:

 

  1. MARCEL CZARNECKI – CZP 1 – DARIUSZ PROSZAK
  2. ADAM NAPIERALSKI – CZP 1 – DARIUSZ PROSZAK
  3. RAFAŁ KONOPIŃSKI – CZP 1 – DARIUSZ PROSZAK
  4. SEBASTIAN SĘKOWSKI – CZP 2 – GRZEGORZ GUZICKI
  5. KACPER KACPERSKI – CZP 2 – ZBIGNIEW TOMCZAK
  6. ADAM DROGOSZ – MDK ALEKSANDRÓW – MAŁGORZATA DOMERADZKA

KATEGORIA:  SOLIŚCI  WOKALIŚCI

 

MŁODSI

 

I MIEJSCE  -  LAURA HIDANE – STUDIO PIOSENKI MAGDALENY SZUKALSKIEJ – M. SZUKALSKA

 II  MIEJSCE ZUZIA STEFANIAK – ZDUŃSKA WOLA – TOMASZ MARCINIAK

II  MIEJSCEAMELIA DOMAŃSKA – CZP 2 – IZABELLA SULIMA

 III  MIEJSCE KAJA BILANT – ZDUŃSKA WOLA – TOMASZ MARCINIAK

III  MIEJSCEZUZIA PAPIS – MDK ALEKSANDRÓW – BOŻENA KOMOROWSKA

 

WYRÓŻNIENIA:

 

  1. JULIA STASIAK – ZDUŃSKA WOLA – TOMASZ MARCINIAK
  2. ANIA SZYMAŃSKA I WERONIKA WIŚNIEWSKA – MDK W ZGIERZU – MONIKA SIKORA, KATARZYNA SZCZEPAŃSKA
  3. PAWEŁ SZYMAŃSKI – ŁDK – RENATA BANACKA – WALCZAK
  4. GRZEGORZ SZYMANSKI – CZP 2 – IZABELLA SULIMA

 

 

STARSI

 

I  MIEJSCE  -  KATARZYNA PIOTROWSKA – CZP 2 – IZABELLA SULIMA

I   MIEJSCEMAŁGORZATA FRONTCZAK – MDK ALEKSANDRÓW – BOŻENA KOMOROWSKA

I   MIEJSCE KAROLINA ADAMCZYK – MDK ALEKSANDRÓW – BOŻENA KOMOROWSKA

 

II  MIEJSCE - MONIKA FRONTCZAK – MDK ALEKSANDRÓW – BOŻENA KOMOROWSKA

II  MIEJSCE – KLAUDIA SZEWCZYK – MDK ALEKSANDRÓW – BOŻENA KOMOROWSKA

II  MIEJSCE – MAŁGORZATA KOBUS – CZP 1 – KRZYSZTOF KOZŁOWSKI

 

 III MIEJSCEMARTA JACOŃ – ZDUŃSKA WOLA – TOMASZ MARCINIAK

III MIEJSCEWERONIKA TRZCIŃSKA – ZDUNSKA WOLA – TOMASZ MARCINIAK

III MIEJSCEJOANNA KOTOWSKA – MDK ALEKSANDRÓW – BOŻENA KOMOROWSKA

             

WYRÓŻNIENIA:

 

  1. KACPER STOLAREK – CZP 1 – DARIUSZ PROSZAK
  2. MILENA KIEŁTYK – ŁDK – RENATA BANACKA – WALCZAK
  3. ERNEST SPECJAN – MDK ALEKSANDRÓW – KAMIL SZEWCZYK
  4. ZUZIA MIŚKIEWICZ – CZP 2 – GRZEGORZ GUZICKI
  5. JULIA NYKIŚ – GDK W KSAWEROWIE – OLGA FIDRYSIAK, DOMINIKA RYDZ-KANCLER
  6. MARCELINA MILLER – CZP 2 – IZABELLA SULIMA 
  7. EMILIA MĘCZYŃSKA – CZP 3 – ELŻBIETAKOZŁOWICZ-SOBCZAK 
  8. OLGA WOJCIECHOWSKA – ŁDK – RENATA BANACKA – WALCZAK
  9. MAJA POLKA – ŁDK – RENATA BANACKA – WALCZAK
  10. MALWINA WOJCIECHOWSKA – GIM.MIEJSKIE W GŁOWNIE – KARINA SĘDKOWSKA-STASZEWSKA

 

Jury dziękuje wszystkim wykonawcom za wysoki poziom prezentacji artystycznych oraz wszystkim nauczycielom za zawodowe przygotowanie uczestników do konkursu.

Jury dziękuje Dyrekcji Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 2 w Łodzi oraz wszystkim pracownikom za bardzo dobrą organizację oraz ciepłą i rodzinną atmosferę w czasie trwania ,,Konfrontacji 2015 r.”.

Życzymy dalszych sukcesów artystycznych uczestnikom konkursu oraz wielu kreatywnych pomysłów w organizowaniu imprez przez CZP Nr 2.

 

> PROTOKÓŁ DO POBRANIA <


 

img_5667.jpg

KONFRONTACJE 2015


Przegląd zespołów muzycznych ( instrumentalne, wokalne, wokalno-instrumentalne oraz soliści ) i zespołów tanecznych "Konfrontacje 2015" odbędzie się dnia 09 (WTOREK) i 10 (ŚRODA) czerwca 2015 r. od godz. 10,00 w Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 w Łodzi ul. Sopocka 3/5.


> regulamin <


23707d.jpg
 





,,Miasto kobiet" Federico  Felliniego
w kinie Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2
ul. Sopocka 3/5

3.VI.2015 r. (środa) godz.17,30

Zapraszamy serdecznie wszystkich milośników
włoskiego kina do naszej placówki.
Jesteśmy dla Państwa.

Wstęp wolny!

 

Miło nam ogłosić wyniki III Festiwalu Piosenki Włoskiej
"Canzoni d'Italia San Sopocka Remo"


Kategoria I (8-13 lat)
I miejsce: Weronika Gajdzicka (CZP2)


II miejsce: Paulina Czestkowska (CZP2)


wyróżnienie: Karolina Siwińska (CZP2)

 


Kategoria II (powyżej15 lat):


I miejsce ex aequo:
Dominika Kowalczyk (Zespół Szkól Przemysłu Mody w Łodzi)
Katarzyna Piotrowska (CZP2)


II miejsce: Anita Pisarek (Zespół Szkól Przemysłu Mody w Łodzi)


III miejsce ex aequo:
Małgorzata Podsędkowska (Salezjańskie Gimnazjum im.Księdza Bosko w Łodzi)
Magdalena Barszczewska

 


Kategoria III (duety i zespoły):


I miejsce: Chór Kameralny Gimnazjum "Pro Arte" w Łodzi

II miejsce Duet Biondarossa: Gabriela Mastalerek i Dominika Szczygielska (34 LO im. Krzysztofa Kieślowskiego w Łodzi)

III miejsce Duet: Rosaria Santoro i Artur Wiech (Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Muzyków Polskich "Pro Arte" w Łodzi)


Wszystkim uczestnikom i laureatom gratulujemy!



III Festiwal Piosenki Włoskiej VIDEO:

Kategoria I - do 15 lat


Kategoria II - powyżej 15 lat

 


III Kategoria - duety i zespoły



Ogłoszenie wyników


skanowanie0001_1.jpg
skanowanie0002.jpg

Ferie zimowe 2015


Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 w Łodzi przy ulicy Sopockiej 3/5 organizuje jak co roku w czasie ferii zimowych  zorganizowany wypoczynek dla dzieci w wieku 7-12 lat w godz. 8,00-16,00 oraz na ulicy Zjednoczenia 1a wypoczynek w formie niezorganizowanej w godz. 10,00-18,00 (sala gimnastyczna) dla dzieci i młodzieży bez ograniczenia wieku.

Zapraszamy na ul. Zjednoczenia.


VIDEO: Koncert Chóru Seniorów

 


VIDEO: Gala "Kwiaty i wiersze dla Babci i Dziadka" (cześć artystyczna)

 


VIDEO: Gala "Kwiaty i wiersze dla Babci i Dziadka" (cześć oficjalna)

VIDEO: Koncert "Studia Piosenki"


 

2015-01-16   |   Lista laureatów konkursu "Kwiaty i wiersze dla Babci i Dziadka"


Konkurs plastyczny:

I Kategoria wiekowa 7 - 12 lat:

1 nagroda - Kamila Wojas 9 lat, Szkoła Podstawowa w Szalowej, nauczyciel Pani Lucyna Jamer-Książkiewicz

2 nagroda - Zuzanna Maćkowiak 10 lat, Ośrodek Kultury w Rydzynie, nauczyciel Pan Jerzy Kopras

3 nagroda - Wiktoria Solpa 12 lat, Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębnie, nauczyciel Pan Jerzy Jastrzębski


II Kategoria wiekowa 13 - 16 lat:

1 nagroda - Natalia Pupel 14 lat, Publiczne Gimnazjum Stowarzyszenia Szkół Katolickich w Częstochowie, nauczyciel Pani Jowita Jagusiak-Gondro

2 nagroda Martyna Łuszczyńska 16 lat, Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 w Łodzi, nauczyciel Pani Anna Ozga

3 nagroda - Teresa Wolbiś 15 lat, Publiczne Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Częstochowie, nuczyciel Pani Jowita Jagusiak - Gondro



Pełna lista laureatów i wyróżnionych oraz ich prace do zobaczenia są po kliknięciu tutaj.


Konkurs literacki:

Kategoria uczniów szkół gimnazjalnych :


1 nagroda – wiersz pt. „Podziękowanie dla Babci i Dziadka” Martyna Zwierzchowska (lat 14), Gimnazjum w Iłowie, nauczyciel prowadzący – Janina Wysokińska

2 nagroda – wiersz pt. „Ślady miłości” Natalia Picewicz (lat 13), Zespół Szkół Nr 5 w Białymstoku, nauczyciel prowadzący – Paulina Jurczykowska

3 nagroda – wiersz pt. „Bliscy na zawsze” Anna Żeberkiewicz (lat 13), Gimnazjum Nr 2 w Kutnie, nauczyciel prowadzący – Teresa Romanowska


Kategoria uczniów szkół ponadgimnazjalnych :


1 nagroda – 2 wiersze pt. „Dla Babci”, „Dla Dziadka” Karolina Ozga (lat 17), Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 2 w Łodzi, nauczyciel prowadzący – Małgorzata Zbicińska

2 nagroda – wiersz pt. „Srebrne włosy, złote serca” Klaudia Ostrowicz , Zespół Szkół w Częstochowie, nauczyciel prowadzący – Jagoda Kotaspage1image25976

3 nagroda – wiersz pt. „Moim Dziadkom” Anna Bodasińska (lat 16) , I LO w Łodzi, nauczyciel prowadzący – Halina Flejszman


Pełna lista laureatów i wyróżnionych kliknięciu tutaj.



 


Uczestnicy zajęć muzycznych zapraszają na
Koncert kolęd, pastorałek i Piosenek dla Babci i Dziadka.


19 stycznia, godzina 17:00
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 ul. Sopocka 3/5

 

 


2015-01-12   |   GALERIA: Azja Dance - Gala i Impreza gwiazdkowa

2015-01-12   |   VIDEO: Gwiazdkowa impreza polsko-włoska

 

2014-12-10   |   Impreza świąteczna "Festa Natalizia"

 

Serdecznie zapraszamy we wtorek 16.12.2014 o godzinie 17:30 na imprezę świąteczną w klimacie polsko-włoskim pt. "Festa Natalizia"

 

 

 

gitara.jpg

2014-10-29   |   Konkurs Gitarowy "Nie przeciągaj struny"



Zapraszamy gitarzystów do wziecia udziału w konkursie.

Karta zgłoszenia oraz regulamin do pobrania poniżej

REGULAMIN

KONKURSU GITAROWEGO

ŁÓDŹ 2014

 ORGANIZATOR
 Centrum Zajęć Pozaszkolnych  nr 2 w Łodzi

 TERMIN:

 13 grudzień 2014 r.  od godz. 11.00

 MIEJSCE:

 CZP nr 2
 Łódź ul. Sopocka 3/5

 CELE:

 1.Konfrontacja umiejętności w dziedzinie gry na gitarze
 2.Popularyzacja szeroko pojętej muzyki gitarowej
 3.Rozwijanie wrażliwości estetycznej
 4.Odkrywanie i promocja młodych talentów
 5.Integracja uczestników konkursu

 ZASADY UCZESTNICTWA

 1.Konkurs adresowany jest do gitarzystów amatorów oraz zespołów instrumentalnych grających muzykę gitarową
2.Każdy wykonawca (zespół) prezentuje 1 lub 2 utwory. Mogą to być utwory własne lub innych wykonawców.
3.Konkursowe  utwory mogą być zaprezentowane solo lub z podkładem muzycznym
4.Prezentacje mogą być wykonywane na wszelkiego rodzaju odmianach gitar [klasyczne, akustyczne, elektryczne, basowe]
5.Łączny czas występu nie powinien przekraczać 10 minut
6.Organizator zapewnia nagłośnienie [ mikrofony, wzmacniacze gitarowe ]
7.Podkłady muzyczne powinny być w formacie audio lub mp3 na standartowych nośnikach pamięci [CD, DVD, pendrive]
8.Nadesłanie zgłoszenia (wzór karty w załączniku) do 10 Grudnia 2014r. na adres:

CZP nr 2

93-490 Łódź ul. Sopocka 3/5

tel./fax 42 684 24 87

e-mail: centrumzp2@poczta.onet.pl

 KATEGORIE WIEKOWE

 1.Szkoła podstawowa
2.Gimnazjum
3.Szkoły średnie i wyższe

 

OCENA I NAGRODY

 Jury powołane przez organizatora oceniać będzie:
1.Umiejętności interpretacyjne
2.Muzykalność
3.Dobór repertuaru
4.Ogólny wyraz artystyczny

 

Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy
Dla laureatów przewidziane są nagrody

 

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa.
dsc06693.jpg





JĘZYK WŁOSKI DLA KAŻDEGO

Zapraszamy na zajęcia z języka włoskiego.

  • włoski dla dzieci (klasy I-III SP)
  • koło kultury i języka włoskiego (klasy IV-VI SP, gimnazjum)
  • włoski dla licealistów i dorosłych 
  • włoski dla seniorów (50+)
22380435-sport-dancing-and-urban-culture-concept-group-of-teenagers-dancing1.jpg


TRWA NABÓR NA ZAJECIA TANECZNE!


Serdecznie zapraszamy we wtorek (09.09.2014) młodzież gimnazjalną i licealną na zajęcia gtupy tanecznej W-DANCE (Hip Hop, House, Krump, Electric Boogie)

Otware zajęcia odbędą się w Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 przy uplicy Sopockiej 3/5


Partnerzy

Nowy baner polskiNowy baner polskiNowy baner polski

CENTRUM ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH NR2 W ŁODZI, ŁÓDŹ, UL. SOPOCKA 3/5 TEL./FAX (42)684-24-87
OBIEKT-SPORTOWO DYDAKTYCZNY, UL. ZJEDNOCZENIA 1 TEL. (42)684-24-87
MŁODZIEŻOWE MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO (MOTODROM), UL.PARKOWA 1 - 606 546 100

Copyright © 2011 Centrum Zajęć Pozaszkolnych Sopocka
strony internetowe łódź