Uroczystość ku pamięci zmarłego Pana Darka Wielądka

‹ wróć

Uroczystość ku pamięci zmarłego Pana Darka Wielądka

W środowy przedświąteczny wieczór kiedy to atmosfera miłości i empatii wypełnia wszystkie serca odbyła się uroczystość szczególnie znacząca dla całej Placówki Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 2 w Łodzi. 

W wyjątkowy sposób chcieliśmy upamiętnić działalność Pana Darka Wielądka - zmarłego członka Rady Pedagogicznej, postrzeganego nie tylko jako instruktora gitary, ale przede wszystkim jako artystę i wielkiego przyjaciela. W Historii placówki zapisał się bardzo mocno, tworząc jej atmosferę i charakter co mogliśmy obejrzeć na przepięknej prezentacji z jego fotografiami przenosząc się w czasie  by poczuć jeszcze raz jego bliskość.
Pani Dyrektor Małgorzata Zbicińska zaśpiewała wzruszający tekst o tym niezwykłym człowieku do jednej z aranżacji stworzonych właśnie przez niego. Wystąpili dawni uczniowie Pana Darka, prezentując dojrzałe już talenty i opowiadając ciepło o swoim nauczycielu z perspektywy ucznia. Dla grona pedagogicznego spotkanie to okazało się piękną, radosną lekcją o tym jak znaczący wpływ mamy na młodego człowieka. Uroczystość uświetniło przybycie rodziny Pana Darka dzięki, której jego obecność była  jeszcze bardziej wyczuwalna.

Kochany przez młodzież i kolegów zostanie na zawsze w naszych sercach i myślach.