Najnowsze zajęcia w roku szkolnym 2019/20

‹ wróć

Zajęcia ze Śpiewu klasycznego

Ukończyłeś 15 lat i kochasz muzykę klasyczną, fascynujesz się operą, podziwiasz śpiewaków, chciałbyś współpracować z pianistą i razem z nim kreować utwory wielkich mistrzów, jesteś ciekawy zasad notacji w dziełach wokalnych i odczytywania z nut intencji kompozytora. Dowiedz się czy Twój głos może iść w kierunku muzyki klasycznej na zajęciach ze śpiewaczką i dyrygentką Marią Hubluk- Kaszubą.

Lekcje odbywają się we wtorki oraz piątki. 

 

Język Hiszpański dla dzieci z klas 1-3

Chciałbyś aby twoje dziecko rozwijało się językowo, poznało kulturę Hiszpanii, poszerzało horyzonty i miało łatwiejszy start w szkole. Zapraszamy na zajęcia języka hiszpańskiego, gdzie w formie zabawy, dzieci uczą się nowego słownictwa i prostych sformułowań. 

Poniedziałki godzina 17.00. 

 

Zespół wokalny dla dzieci 4-5 ,,Zabawa z piosenką’’

Również najmłodsi mają okazję spróbować swoich sił wokalnych w najnowszym zespole prowadzonym przez Panią Izabellę Sulimę. Dzięki zajęciom dzieci nie tylko będą doskonalić swój warsztat, ale również rozwijać obycie sceniczne, umiejętności pokonywania tremy i pracę z mikrofonem.

Środy godzina 17.00

 

 

Taniec towarzyski użytkowy dla dzieci i dorosłych.

Zajęcia dla wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się zgrabnego ruchu na parkiecie. Nauka w parach dla osób w każdym wieku. Będziecie mogli nauczyć się tańców standardowych oraz latynoamerykańskich, które z powodzeniem wykorzystacie w trakcie wszelkich uroczystości i bali.

 

Zajęcia Solo Latino

Nauka tańców latynoskich dla solistów. Zajęcia dla pań oraz panów kochających rytmy latynoskie. Nie trzeba mieć pary.

 

Zajęcia taneczno- rytmiczne dla najmłodszych. Nowa Grupa

Zajęcia grupowe rozwijające umiejętności taneczne, poczucie rytmu, wrażliwość artystyczną i obycie sceniczne najmłodszych.

Czwartki godzina 17.00

 

Zespół Gitarowy

Jeśli uczyłeś się już gry na gitarze wcześniej i chciałbyś wejść na wyższy poziom niż granie indywidualne. Zapraszamy na zajęcia zespołu gitarowego prowadzonego przez Pana Adama Tomczaka. Nauka utworów rozpisanych na poszczególnych muzyków, a także możliwość pracy z wokalistą.

 

Zapisy na wszystkie zajęcia w sekretariacie Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2.