logo
btn 1
btn 2
btn 3
btn 4
btn 5
btn 6
btn 7
btn 8
btn 9
btn 10
btn 11
btn 17
btn 12
btn 13
pl
en
bip

Wyniki Konkursu

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA JURY

z dnia 11 kwietnia 2019 roku

 

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PIEŚNI I PIOSENEK PATRIOTYCZNYCH

„NA BIAŁO-CZERWONĄ NUTĘ”

ORGANIZOWANEGO PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W ŁODZI

ORAZ CENTRUM ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH NR 2 W ŁODZI

 

 

JURY W SKŁADZIE:

 

przewodniczący:           

mgr MARCEL SZYTENCHELM – aktor, animator łódzkiej kultury

 

członkowie:          

mgr KRZYSZTOF WIELGUS – muzyk,

mgr JERZY LIBICKI – muzyk, chórzysta Chóru Filharmonii Łódzkiej

mgr ADAM TOMCZAK – muzyk, chórzysta Chóru Filharmonii Łódzkiej

 

po wysłuchaniu 149 wykonawców (solistów, duetów oraz zespołów wokalnych) w trzech kategoriach wiekowych, przyznało następujące miejsca:

 

 

W  KATEGORII  I  -   SOLIŚCI

 

GRAND PRIX:

ANTONI  MARZEC, Szkoła Podstawowa Nr 9 w Kutnie

 

I MIEJSCE

NATALIA MEDYŃSKA, Zespół Szkół w Zadzimiu

 

II MIEJSCE ex aequo:

*DOMINIKA GÓRA, Szkoła Podstawowa w Wadlewie

*ALEKSANDER KLEMBALSKI, Szkoła Podstawowa Nr 9 w Kutnie

 

III MIEJSCE:

*NADIA TOMCZAK, Szkoła Podstawowa w Głownie

*ZUZANNA OLCZYK, Szkoła Podstawowa w Gorzkowicach

*GABRIELA PAGA, Zespół Szkolono-Przedszkolny w Bolimowie

 

 

 

 

 

W  KATEGORII I  -  DUETY

 

I MIEJSCE  ex aequo:

*A’VISTA – Karolina Pichola i Filip Łącki, Szkoła Podstawowa Nr 13 w Tomaszowie Mazowieckim

*OJEJ – Patrycja Kowalczyk i Agata Zielonka, Szkoła Podstawowa 

w Świnicach

 

II MIEJSCE– nie przyznano

 

III MIEJSCE ex aequo:

*ALEKSANDRA CHOBER i ANIELA DZIĄG, Szkoła Podstawowa im. Jana 

Pawła II w Łodzi

*ŚPIEWAJĄCE RODZEŃSTWO – Gabriela Nowak i Michał Nowak, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Brzezinach, 

 

 

W  KATEGORII I  -  ZESPOŁY

 

I MIEJSCE:

BRAWO – Chór, Szkoła Podstawowa Nr 34 w Łodzi

 

II MIEJSCE:

ZESPÓŁ WOKALNY: Mateusz Siudziński, Bartosz Kujawski, Mikołaj Bednarek, Jakub Gogol, Filip Palimąka, Mateusz Palimąka, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim

 

III MIEJSCE:

MAŁE FOUR M, Szkoła Podstawowa w Drzewicy

 

 

W  KATEGORII II  -  SOLIŚCI

 

I MIEJSCE ex aequo:

*KUNIECKA MAJA, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8 Tomaszowie Mazowieckim

*EMILIA ROKITA, Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach

 

II MIEJSCE:

ALEKSANDRA KOCIK, Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej

 

III MIEJSCE:

DOMINIKA MUSIAŁ, Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach

W  KATEGORII II  -  DUETY

 

nie przyznano

 

 

W KATEGORII  II  - ZESPOŁY

 

I MIEJSCE:

ZESPÓŁ, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Św. Wincentego A. Paulo

 

II MIEJSCE:nie przyznano

 

III MIEJSCE:nie przyznano

 

 

W  KATEGORII III  -  SOLIŚCI

 

 

I MIEJSCE:

NATALIA SIKORA, Gminny Ośrodek Kultury w Lututowie

 

II MIEJSCE:

NATALIA SADOWSKA, Zespół Szkół Zawodowych w Ozorkowie

 

III MIEJSCE:

PATRYCJA JAKUBIAK, II Liceum Ogólnokształcące w Łowiczu

 

 

W  KATEGORII III  -  DUETY

 

I MIEJSCE:

JULIA MASTALERZ i ZUZANNA MARECKA, Szkoła Podstawowa w Drzewicy

 

II MIEJSCE:nie przyznano

 

III MIEJSCE:

ANNA BYSTROŃSKA i ALEKSANDRA ŻEGNAŁEK, 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim

 

 

 

 

W  KATEGORII III  -  ZESPOŁY

 

I MIEJSCEnie przyznano

 

II MIEJSCE ex aequo:

*PROJEKT 13, XIII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

*LIBRES, I Liceum Ogólnokształcące w Zduńskiej Woli

 

III MIEJSCE: nie przyznano

 

 

 

WYRÓŻNIENIA

 

 

W KATEGORII I  -  SOLIŚCI

 

JULIA DROŻDŻYŃSKA, Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach

LAURA GRABARCZYK, Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach

ALEKSANDRA WIŚNIK, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rawie Mazowieckiej

JULIA JACIUBEK, Szkoła Podstawowa w Drzewicy

KATARZYNA LACH, Szkoła Podstawowa w Drzewicy

ZOFIA KRAWCZYK, Szkoła Podstawowa im. I. Sikiryckiego w Woli Zaradzyńskiej

MARCEL GŁADKIEWICZ, Szkoła Podstawowa im. J. Dąbrowskiego w Krobanowie

LIWIA ADAMOWICZ, Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Sadkowicach

WERONIKA NOWACKA, Szkoła Podstawowa im. Kolejarzy Polskich w Zduńskiej Woli

ALEKSANDRA BALIŃSKA, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sulejowie

ZOFIA BIAŁOSKÓRSKA, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Brzezinach

DOMINIK CIACH, Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Osiedlu Niewiadów

 

W KATEGORII  I  - ZESPOŁY

 

NATALIA IZYDORCZYK, WERONIKA KUJAWA, WERONIKA NAPIERAJ, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939r. w Uniejowie

 

 

W KATEGORII  II  - SOLIŚCI

 

JULIA STAŃCZYK, Gimnazjum im. Komisji Edukacji Narodowej w Lututowie

ZOFIA KOŁATEK, Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie

IZABELA JASIŃSKA, Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

NORBERT KUŚWIK – Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli

JULIA ŁATECKA – Szkoła Podstawowa im. Króla Stefana Batorego w Szczawinie

WERONIKA FIOŁKA – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieruszowie

AMELIA MICHALCZYK – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wieruszowie

NATALIA BADURA – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Opocznie

 

 

W KATEGORII III  -  SOLIŚCI

 

MATEUSZ BROCKI – Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

MARIA STRYCHARSKA-GAĆ – zgłoszenie indywidualne

 

 

 

Jury dziękuje wszystkim organizatorom, wykonawcom i ich opiekunom za przygotowanie dzieci i młodzieży do konkursu i krzewienie wiedzy historycznej, a także kultury muzycznej.

 

Partnerzy

Nowy baner polskiNowy baner polskiNowy baner polski

CENTRUM ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH NR2 W ŁODZI, ŁÓDŹ, UL. SOPOCKA 3/5 TEL./FAX (42)684-24-87
OBIEKT-SPORTOWO DYDAKTYCZNY, UL. ZJEDNOCZENIA 1 TEL. (42)684-24-87
MŁODZIEŻOWE MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO (MOTODROM), UL.PARKOWA 1 - 606 546 100

Copyright © 2011 Centrum Zajęć Pozaszkolnych Sopocka
strony internetowe łódź