logo
btn 1
btn 2
btn 3
btn 4
btn 5
btn 6
btn 7
btn 8
btn 9
btn 10
btn 11
btn 17
btn 12
btn 13
pl
en
bip

taniec

Joanna Małek: taniec nowoczesny, współczesny, modern jazz (Smerfy, Azja-Dance)


Asia jest dyplomowaną instruktorką tańca współczesnego, absolwentką Szkoły Muzycznej oraz Duńskiej Szkoły Artystycznej Ronshoved Hojskole. Wieloletnia tancerka, której usmiech nigdy nie znika z twarzy. Regularnie szkoli się na warsztatach próbując nowych technik, a na zajęciach z dziećmi zaraża swoim entuzjazmem i energią. Wspólnie z grupą AzjaDance bierze udział w zawodach, turniejach oraz pokazach, zdobywając nagrody na arenie wojewódzkiej oraz ogólnopolskiej.


Tomasz Zieliński: hip-hop, house, popping, wacking, krump, electric boogie


Tancerz, pedagog, instruktor tańca, gimnastyki i akrobatyki, nauczyciel wychowania fizycznego. Absolwent Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu oraz Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Nauk o Wychowaniu na Kierunku
Kultura Fizyczna i Zdrowotna. Wielokrotny finalista imprez sportowych Mistrzostw Polski, Pucharów Polski oraz Eliminacji Mistrzostw Europy i Świata w tańcu sportowym. Tancerz Klubu Sportowego „7coma7”.
Jego ulubionymi technikami są Hip hop, House,Poping, Krumping, Street Dance i Break Dance.
Zajmuje się również budowaniem metodyk nauczania elementów gimnastycznych i akrobatyki w tańcu sportowym. Swoje umiejętności szkolił i doskonalił na licznych warsztatach tanecznych oraz u Piotra Bańkowskiego (Street Dance, Hip hop, Electric Boogie), Filipa Czeszyka ( Hip hop, Waacking, House, Krumping) i Bogusława Miklaszewskiego (Electric Boogie) . Współpracował również z Kamilą Kajak, Robertem Rowińskim oraz finalistami YouCanDance na obozach sportowych.

Małgorzata Turała: aerobik

 

Pedagog, nauczyciel tańca. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej; wieloletni nauczyciel nauczania zintegrowanego; były nauczyciel tańca Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Łodzi; wieloletni choreograf H.Z.A. „Krajki”; jurorka międzynarodowego festiwalu folkowego organizowanego w Łodzi; od wielu lat zasiada w jury wojewódzkich przeglądów i festiwali dla placówek wychowania pozaszkolnego; współorganizator wielu koncertów i przedsięwzięć artystycznych na terenie Łodzi; tworzyła choreografię do spektakli teatralnych jak i widowisk dla dzieci; za swoją pracę pedagogiczną i artystyczną otrzymała wiele prestiżowych nagród: Dyrektora CZP nr2, wojewody łódzkiego, urzędu miasta Łodzi czy Prezydenta Łodzi; uhonorowana również Medalem Edukacji  Narodowej
Małgorzata Janicka: zajęcia rytmiczno-taneczne

 


Partnerzy

Nowy baner polskiNowy baner polskiNowy baner polski

CENTRUM ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH NR2 W ŁODZI, ŁÓDŹ, UL. SOPOCKA 3/5 TEL./FAX (42)684-24-87
OBIEKT-SPORTOWO DYDAKTYCZNY, UL. ZJEDNOCZENIA 1 TEL. (42)684-24-87
MŁODZIEŻOWE MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO (MOTODROM), UL.PARKOWA 1 - 606 546 100

Copyright © 2011 Centrum Zajęć Pozaszkolnych Sopocka
strony internetowe łódź