logo
btn 1
btn 2
btn 3
btn 4
btn 5
btn 6
btn 7
btn 8
btn 9
btn 10
btn 11
btn 17
btn 12
btn 13
pl
en
bip

Plan zajęć


ZAJĘCIA  WOKALNE


 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

MAŁGORZATA ZBICIŃSKA    

wokal

 

 

 

 



  

 

9:00 - 12:15

zaj.wokalne

IZABELLA SULIMA

wokal

14:00 - 16:00

"nowa sala"

od 16:30

"nowa sala"                   

od 14:00

"nowa sala"

 

 

 

ANDRZEJ RYCHLICKI-KICIOR

od 15:00

sala 5

 

od 14:00

sala 5

od 14:00

sala 5

 

od 9:00

sala 5 

 

CHÓR "REBELOVE"

 

 

 

20:00 - 22:00

sala widowiskowa

 

20:00 - 22:00

sala widowiskowa

   

Powrót


ZAJĘCIA INSTRUMENTALNE


 

 Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

PAWEŁ MAŁEK

 Instrumenty klawiszowe  
Akordeon 

 

 

 

 

 

17:00 - 20:00

zaj.instr.

 

9:00 - 12:15

zajęcia instr.

KRZYSZTOF WIELGUS

Pianino
Keyboard

16:00 - 20:00

 "nowa sala"

14:00 - 16:30

"nowa sala"

 

13:30 - 17:20

 "nowa sala"

od 14:00

"nowa sala"

 

JERZY LIBICKI

 Saksofon, flet,
klawiszowe

 

14:30 - 20:45

 sala 5 

 

 

 

15:30 - 19:00

sala 5

 

GRZEGORZ GUZICKI

Gitara
(elektryczna, akustyczna, nauka improwizacji w różnych stylach, min. jazz, rock...) 


od 14:00

gitara

sala nr 9

 

 

12:00 - 18:30

gitara

sala  9

14:00 - 17:15

gitara

sala 9

12:00 - 17:45

gitara

sala  9

9:00 - 12:15

gitara

sala 9

ZBIGNIEW TOMCZAK

Gitara

16:30 - 19:45

gitara 

sala nr 8

16:30 - 19:45

gitara

sala 8

 

 

14:45 - 19:40

gitara

sala 8

 

ADAM TOMCZAK

Gitara/Pianino

14:00 - 16:00

sala 4

od 14:00

sala 9

14:00 - 16:30

sala 4

14:00 - 16:30

sala 4

   

Powrót

ZAJĘCIA TANECZNE

                        

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

 

MAŁGORZATA TURAŁA            

  

Aerobik

 

 

   

 

19:00 - 20:00

aerobik

ul. Zjednoczenia


 

 

 

 


17:00 - 17:45

 Senorzy

_______________


19:00 - 20:00

aerobik

Zjednoczenia

 

 

 

MAŁGORZATA JANICKA

Rytmika

 

17:00 - 18:00

rytmika

 

17:00 - 18:15

rytmika

   

 

JOANNA MAŁEK

 

K.S. Azja Dance


 

14:00 - 16:00

zajęcia dla solistek

______________

16:00 - 17:00

gr. Pozytywki - taniec

______________

17:00 - 18:30

gr. Junior - taniec

________________

18:30 - 20:00

gr. Senior - taniec 



 

 

14:30 - 15:30

zajęcia dla solistek 

______________

15:30 - 17:30

nowa grupa
4-6 lat

_______________

16:30 - 17:30

nowa grupa
6-8 lat

_______________

17-30 - 18:30

gr. Smerfetki (kontynuacja grupy 6-8 lat z zeszłego roku)

_______________

18:30 - 19:30

gr. Bąbelki 

 

 

14:00 - 16:00

zajęcia dla solistek

 _______________

16:00 - 17:00

nowa grupa
6-8 lat 

_______________

 

17:00 - 18:30

 gr. Kids

__________________

18:30 - 19:30

gr. Pozytywki

14:00- 16:00

zajęcia dla solistek

_________________

16:00 - 17:00

nowa grupa
4-6 lat

_________________

17:00 - 18:00

gr. Smerfetki
(kontynuacja grupy 6-8 lat z zeszłego roku)

_________________

18:00 - 19:00

gr. Bąbelki

_________________

Zajęcia dla solistek 

14:00 - 16:00

zajęcia dla solistek

_____________

16:00 - 17:30

gr. Kids

_____________

 

17:30 - 19:00

gr. Junior

 

________________ 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

 

TOMASZ ZIELIŃSKI


 

gimnastyka/
akrobatyka

 

 

 15:00- 16:00

gr. I  6 -8 lat
gr II  9- 11 lat

gimnastyka i akrobatyka

Zjednoczenia

____________

18:05 - 19:10

gr. III  14+
Gr. IV(dzieci 16+ lat)

gimnastyka i akrobatyka

Zjednoczenia





 

 

15:30 - 16:30

gimnastyka i akrobatyka

gr. I  6-8 lat

Zjednoczenia

_______________

16:30 - 17:35

gimnastyka i akrobatyka

gr. II 9-11 lat

Zjednoczenia
________________

 

17:40 - 18:45

 gimnastyka i akrobatyka

 gr. III 12-15lat

Zjednoczenia

_________________


17:40 - 18:45

gimnastyka i akrobatyka

Gr. IV (dzieci 16+ lat)

Zjednoczenia 


 

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota 

Powrót

 

ZAJĘCIA   PLASTYCZNE


 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

 

ANNA OZGA

 

plastyka

 

 

 


 

16:00 - 19:15

sp/gimnazjum


 

 

16:00 - 17:35

maluchy 6-8 lat
_____________ 

17:40 - 20:55

dorośli
liceum

16:00 - 19:15

sp/gimnazjum

 

 

9:00-12:15

gimnazjum liceum

Powrót


 ZAJĘCIA TEATRALNE


 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

 

MARCEL SZYTENCHELM 

TEATR

 

 


 

 


 


18:00 - 21:30

przeprowadzenie dyskusyjnego klubu filmowego

 

 

TEATR "CZARNO-BIALY"

   

17:00 - 19:00

warsztaty teatralne

     

Powrót


ZAJĘCIA JĘZYKOWE


 


Poniedziałek
 

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

 

EMILIA KRAKOWIAK

 

Język włoski

18:20 - 19:50

dorośli A2

sala 5

______________

19:50 - 20:50

dorośli (początk.)

sala 4

 

 

16:00 - 16:45

lat 8+ 

_______________

17:00 - 18:30

dorośli A1+ (kont.)

_______________

18:30 - 20:05

B2 (kont.)

 

 sala 4

 

8:00 - 8:30

 

indyw. 

 

_______________

9:00 - 10:00

indyw. 

_______________

10:00 - 11:40

seniorzy (kont.)

________________

12:00 - 13:00

________________

13:15 - 14:00

 

sala 4

 

16:30 - 17:15

dzieci (kont.)

________________


17:40 - 18:25
 

dzieci (kont)

_______________


18:30 - 20:00

A1+

sala 4


15:00 - 15:45

indyw.

________________

15:50 - 16:50

młodzież

sala 4

 



BLANKA
KRAKOWIAK 


język hiszpański





16:30 - 17:30

grupa dzieci początkujących
______________ 

17:30 - 18:30
dorośli - rok nauki 

______________

18:30 - 20:00

dorośli (II rok)

sala 4 ul. Sopocka






 


 

 


17:00 - 18:00
dzieci - dwa lata nauki

________________


18:05 - 19:20
dorośli - dwa lata nauki

________________

19:25 - 20:40
dorośli początkujący 

motodrom

 

 

 

Powrót

ZAJĘCIA DLA SENIORÓW 50+

Centrum inicjatyw międzypokoleniowych

                        

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

JOGA

9:00 - 10:00

19:40 - 20:40

 

 

 


9:00 - 10:00


 

 

 

Spotkania Warsztatowo - wykładowe

Edukacja dla seniorów


  

 

 

10:30 - 12:00

 

 

Język niemiecki
Grażyna Busse 

10:15 - 11:15

         

Język włoski
Emilia Krakowiak 

 

 

 10:00 - 11:30 

 

 

 


Zajęcia muzyczne
Zespół "Wrzos"
Jezy Libkicki 

 

 

14:00 - 16:00

       

Powrót

ZAJĘCIA ul. ZJEDNOCZENIA 1

                        

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

 

 

 

 

   

 

 

 

K.S AZJA DANCE




JOANNA MAŁEK


taniec 



PIOTR MIELCZAREK

 
akrobatyka 


14:00 - 16:00

zajęcia dla solistek 

______________

16:00 - 17:00

akrobatyka dla zawodniczek 

______________

16:00 - 17:00
taniec

17:00 - 18:00
akrobatyka


gr. Pozytywki

______________

17:00 - 18:30
taniec

18:30 - 19:30
akrobatyka


gr. Junior 

______________

18:30 - 20:00
taniec


gr. Senior

14:30 - 15:30

zajęcia dla solistek 

______________

15:30 - 17:30

Nowa Grupa
4-6 lat
(taniec i akrobatyka) 

______________

15:30 - 16:30
akrobatyka

16:30 - 17:30
taniec 

Nowa Grupa
6-8 lat 

______________

17:30 - 18:30
taniec

18:30 - 19:30
akrobatyka 


gr. Smerfetki
(kontunuacja grupy 6-8 lat z zeszłego roku) 

_______________

17:30 - 18:30
akrobatyka

18:30 - 19:30
taniec


gr. Bąbelki

_______________

Zajęcia dla solistek 

 

14:00 - 16:00

zajęcia dla solistek 

_______________

16:00 - 17:00
taniec

nowa grupa
6-8 lat 

_______________

16:00 - 17:00
akrobatyka

17:00 - 18:30
taniec


gr. Kids 

 _______________

17:15 - 18:30
akrobatyka

18:30 - 19:30
taniec


gr. Pozytywki 

_______________

 

19:30 - 20:30

 akrobatyka dla zaawansowanych 

 


14:00 - 16:00

zajęcia dla solistek

__________________

16:00 - 17:00
taniec

Nowa Grupa
4-6 lat

__________________

16:00 - 17:00
akrobatyka

17:00 - 18:00
taniec


gr. Smerfetki
(kontynuacja grupy 6-8 lat z zeszłego roku)

__________________

17:00 - 18:00
akrobatyka

18:00 - 19:00
taniec

 

gr. Bąbelki

__________________

Zajęcia dla solistek 

 

14:00 - 16:00

zajęcia dla solistek

_______________

16:00 - 17:30
taniec

17:30 - 19:00
akrobatyka


gr. Kids 

_____________

16:30 - 17:30

akrobatyka dla zawodniczek 

_____________

17:30 - 19:00
taniec

19:00 - 20:30
akrobatyka


gr. Junior 


 

_____________

 

 


 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Tomasz Zieliński

 

gimnastyka/
akrobatyka 

 

 15:00- 16:00

gr. I  6 -8 lat
gr II  9- 11 lat

gimnastyka i akrobatyka

____________

16:00 - 17:00

Azja-Dane Bąbelki

gimnastyka i akrobatyka

____________

17:05 - 18:05

Azja-Dane Nowa grupa 6-8 lat

gimnastyka i akrobatyka

____________

18:05 - 19:10

gr. III  14+
Gr. IV(dzieci 16+ lat) 

gimnastyka i akrobatyka

 
 


15:30 - 16:30

gimnastyka i akrobatyka

gr. I  6-8 lat

_______________

16:30 - 17:35

gimnastyka i akrobatyka

gr. II 9-11 lat

________________

 

17:40 - 18:45

 gimnastyka i akrobatyka

 gr. III 12-15lat

_________________


17:40 - 18:45

gimnastyka i akrobatyka

Gr. IV (dzieci 16+ lat)


 
   

 

MAŁGORZATA TURAŁA

AEROBIK
 

 


19:00 - 20:00

AEROBIK

Zjednoczenia

 

 


19:00 - 20:00

AEROBIK

Zjednoczenia

 

 

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota 

Powrót

Partnerzy

Nowy baner polskiNowy baner polskiNowy baner polski

CENTRUM ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH NR2 W ŁODZI, ŁÓDŹ, UL. SOPOCKA 3/5 TEL./FAX (42)684-24-87
OBIEKT-SPORTOWO DYDAKTYCZNY, UL. ZJEDNOCZENIA 1 TEL. (42)684-24-87
MŁODZIEŻOWE MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO (MOTODROM), UL.PARKOWA 1 - 606 546 100

Copyright © 2011 Centrum Zajęć Pozaszkolnych Sopocka
strony internetowe łódź