logo
btn 1
btn 2
btn 3
btn 4
btn 5
btn 6
btn 7
btn 8
btn 9
btn 10
btn 11
btn 17
btn 12
btn 13
pl
en
bip

osiagniecia16

Osiągnięcia uczestników CZP nr 2 w roku szkolnym 2015/2016



ZAJĘCIA  WOKALNE

 

 

IZABELLA SULIMA


28.05.2016 - Festiwal Piosenki Zapomnianej – Wiśniowa Góra

 

III miejsce - Karolina Królasik 


13.04.2016 - Festiwal włoski


Grzegorz Szymański - wyróznienie

 

12 – 13.04  Łódzkie Skrzydła – Konkurs Piosenek o Łodzi


Kategoria 7 – 10 lat

I miejsceOlivier Woźnicki 

 

Kategoria powyżej 13 lat

I miejsce - Karolina Królasik

I miejsce - Grzegorz Szymański

Lawinia Lipowska - wyróżnienie

 

10.04.2016 Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Wygraj Sukces”- eliminacje



Karolina Królasik - wyróżnienie

 

9.04.2016Konkurs Piosenki „Piosenka bez granic” 
XVI Festiwalu Nauki, Techniki  i  Sztuki

 

I miejsce - Karolina Królasik

II miejsce - Grzegorz Szymański


7 – 9.04 2016VIII wojewódzki Festiwal Muzyczny
Dzieci i Młodzieży„Pięciolinia marzeń”

 

Grzegorz Szymański - wyróżnienie


1.04. 2016 – VII Wojewódzki Konkurs Wokalny „Miłosna nuta”


Kategoria 12 – 15 lat

I miejsce - Grzegorz Szymański

 Lawinia Lipowska - wyróżnienie

 

12.03.2016 – Muzyczne Potyczki – Ozorków



Klasy I – III 

Karolina Siwińska - wyróżnienie

Kategoria gimnazjum

 II miejsce - Grzegorz Szymański

 

5.03.2016 G- Ogólnopolski Festiwal Piosenek Anny Jantar – Głowno



Kategoria do 11 lat

Aleksandra Sajnóg - wyróżnienie

 Kategoria 12 – 15

Grzegorz Szymański - wyróżnienie

 

23 stycznia 2016Konkurs kolęd  i pastorałek „Bóg się rodzi’ Ozorków

 

Kategoria I –III

Karolina Siwińska -  wyróżnienie

Kategoria IV – VI

III miejsce - Aleksandra Sajnóg

Marcelina Miller - wyróżnienie

Kategoria gimnazjum

Grzegorz Szymański- wyróżnienie


 

16.01.2016Konkurs Kolęd i pastorałek „Płynąca kolęda” -  WODN


Kategoria- klasyI  -  III

I  miejsce - Amelia Domańska

II miejsce - Karolina Siwińska

III miejsce - Maria Wujek

 

Kategoria- klasyIV  -  VI

I  miejsce - Marcelina Miller

II miejsce - Karolina Wójcik

III miejsce - Aleksandra Sajanóg

 

Kategoria- klasy gimnazjum     

I  miejsce - Grzegorz Szymański

II miejsce - Karolina Królasik

 

 

19.11.2015- Ogólnopolski Przegląd Twórczości  Jacka Cygana

MOK Pabianice


Elżbieta Sińczak - wyróżnienie

7.11.2015- Przegląd  Piosenki Patriotycznej
„Rozszumiały się wierzby płaczące”  Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie



I miejsce - Grzegorz Szymański

II miejsce - Karolina Królasik

Marcelina Miller - wyróżnienie

 

27.10.2015 - Koluszkowski Przegląd Piosenki 

 

        Grzegorz Szymański - wyróżnienie   

            

Powrót


ZAJĘCIA INSTRUMENTALNE


  

ZBIGNIEW TOMCZAK

Gitara

 

Przegląd Młodych Instrumentalistów – Aleksandrów

 

I miejsce - Łukasz Strawa

II miejsce - Kacperski Kacper

 

Powrót

Partnerzy

Nowy baner polskiNowy baner polskiNowy baner polski

CENTRUM ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH NR2 W ŁODZI, ŁÓDŹ, UL. SOPOCKA 3/5 TEL./FAX (42)684-24-87
OBIEKT-SPORTOWO DYDAKTYCZNY, UL. ZJEDNOCZENIA 1 TEL. (42)684-24-87
MŁODZIEŻOWE MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO (MOTODROM), UL.PARKOWA 1 - 606 546 100

Copyright © 2011 Centrum Zajęć Pozaszkolnych Sopocka
strony internetowe łódź