logo
btn 1
btn 2
btn 3
btn 4
btn 5
btn 6
btn 7
btn 8
btn 9
btn 10
btn 11
btn 17
btn 12
btn 13
pl
en
bip

Plener Plastyczny w Łebie

Jak co roku grupa najzdolniejszych uczestników pracowni plastycznej p. Anny Ozgi wyjechała wraz z Panią na Ogólnopolski Plener Plastyczny zorganizowany przez Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole Wyjazd do Łeby w terminie: 17 – 30 lipca odbył się w Ośrodku Wypoczynkowym ‘Słowiniec’ nad samym morzem.
Uczestnicy pleneru malowali farbami akwarelowymi, plakatowymi, ale i ciekawe, dla niektórych nowe techniki: malarstwo na jedwabiu, szkle, inne proste techniki przestrzenne: np. wykonywanie biżuterii metodą soutage – prowadzone przez panią Martynę Łuszczyńską i kolorowe bransoletki Loombands – z panią Karoliną Ozgą
W czasie wyjazdu odbywały się liczne wycieczki turystyczno-krajoznawcze – zarówno piesze: nad pobliskie jezioro Sarbsko, spacery po okolicy, jak i autokarowe: do Słowińskiego Parku Narodowego, Lęborka, Gdyni, Gdańska, Westerplatte. Zwiedzali Oceanarium, Port w Gdyni, Muzeum Morskie, podziwiali Bazylikę Mariacką i Stare Miasto w Gdańsku.
Pogoda w tym roku dopisała – uczestnicy chętnie korzystali z kąpieli słonecznych i morskich. Atrakcjami były także spacery przy pięknych zachodach słońca, ogniska, dyskoteki…
Uczestnicy wybrali się także w rejs statkiem pirackim w morze.
Wszyscy świetnie się bawili, mogli zdobyć wiedzę i umiejętności, zawierali przyjaźnie, które przetrwają długi czas… Powrócili do domów z dużą porcją nowych doświadczeń i pięknych wspomnień.

Zdjęcia i film z wyjazdu można zobaczyć:

https://www.facebook.com/KrajoweStowarzyszeniePomocySzkole/

« wróć do listy galeria

Partnerzy

Nowy baner polskiNowy baner polskiNowy baner polski

CENTRUM ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH NR2 W ŁODZI, ŁÓDŹ, UL. SOPOCKA 3/5 TEL./FAX (42)684-24-87
OBIEKT-SPORTOWO DYDAKTYCZNY, UL. ZJEDNOCZENIA 1 TEL. (42)684-24-87
MŁODZIEŻOWE MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO (MOTODROM), UL.PARKOWA 1 - 606 546 100

Copyright © 2011 Centrum Zajęć Pozaszkolnych Sopocka
strony internetowe łódź