logo
btn 1
btn 2
btn 3
btn 4
btn 5
btn 6
btn 7
btn 8
btn 9
btn 10
btn 11
btn 17
btn 12
btn 13
pl
en
bip

„Łódź Miastem Talentów” – kategoria: MODA
Nasza Kochana Martynka – wieloletnia uczestniczka zajęć plastycznych CZP2 w pracowni p. mgr Anny Ozgi została finalistką konkursu „Łódź Miastem Talentów” – kategorii: MODA. Prezentacja finałowych pokazów odbyła się 11. czerwca 2016 r. w Centrum Promocji Mody ASP w Łodzi. 


Jej kolekcja została wykonana z naturalnego, ręcznie malowanego jedwabiu. Przeznaczona jest na sezon letni dla Kobiet pewnych siebie obdarzonych nutką szaleństwa. Motywy kwiatowe, rozmaite kolory i zwiewność materiału wyglądały niezwykle ciekawie na tle innych pokazów konkursowych. Osobowość Martyny wyrażają jednak nie tylko malarskie impresje na tkaninie, ale i precyzyjne skupienie na szczegółach. Dodatki wykonane przez Artystkę metodą soutage zdobiły bikini i gorsety Modelek. 


Martyna Łuszczyńska – dała nam się przez lata poznać jako niesamowicie zdolna i ambitna młoda Artystka, wielokrotnie zdobywając nagrody i wyróżnienia w konkursach plastycznych. Teraz debiutowała jako Projektantka… Cieszymy się z Jej wszechstronnej natury, gratulujemy sukcesów i niewyczerpanego źródła pomysłów, a także niekończącej się energii do ciągłego tworzenia.

« wróć do listy galeria

Partnerzy

Nowy baner polskiNowy baner polskiNowy baner polski

CENTRUM ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH NR2 W ŁODZI, ŁÓDŹ, UL. SOPOCKA 3/5 TEL./FAX (42)684-24-87
OBIEKT-SPORTOWO DYDAKTYCZNY, UL. ZJEDNOCZENIA 1 TEL. (42)684-24-87
MŁODZIEŻOWE MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO (MOTODROM), UL.PARKOWA 1 - 606 546 100

Copyright © 2011 Centrum Zajęć Pozaszkolnych Sopocka
strony internetowe łódź