logo
btn 1
btn 2
btn 3
btn 4
btn 5
btn 6
btn 7
btn 8
btn 9
btn 10
btn 11
btn 17
btn 12
btn 13
pl
en
bip

Impreza norowroczno-karnawałowa 2019

 

  

 

Koncert noworoczny stał się już tradycją naszej placówki, wszyscy nasi młodzi artyści mogą wyjść poza ramy sal prób i zaprezentować swoje umiejętności na dużej scenie. Z wielkim zaciekawieniem i ekscytacją licznie przybywają rodzice dziadkowie i przyjaciele aby podziwiać i dopingować występy naszych gwiazd. 

W tym roku koncert otworzył instrumentalny zespół rokowy Atom. Gitary elektryczne i perkusja rozbrzmiewające w rękach dziewczynek w wieku 8-11 lat zrobiły duże wrażenie. Koncert zawojowali jednak przede wszystkim soliści, począwszy od utworów instrumentalnych na pianinie, klarnecie czy gitarze, poprzez wokalistów prowadzonych prze Panią Izę Sulimę oraz Pana Andrzeja Rychlickiego, a skończywszy na wspaniałych solistkach zespołu tanecznego Azja Dance. Nastrojowe kolędy przypominały nam o radosnym świętowaniu Bożego Narodzenia, ale i nie zabrakło nowoczesnych aranżacji w interpretacji naszych młodych gwiazd. Tancerki jak zawsze zachwycały gibkością w choreografiach od bardzo nostalgicznych po te futurystyczne.

Ponieważ nasza placówka rozwija również talenty językowe dzieci i młodzieży na koncercie nie mogło zabraknąć tego akcentu. Mieliśmy przyjemność wysłuchać wiersze, jak również kolędę w języku włoskim przygotowane przez uczniów zajęć języka włoskiego.

Tak jak szeroka jest oferta naszych zajęć tak różnorodne były występy, każdy widz mógł znaleźć coś dla siebie ze swojej ulubionej artystycznej dziedziny. To co niewątpliwie spajało wszystkie prezentacje to ogromna pasja i zaangażowanie młodych artystów.

« wróć do listy galeria

Partnerzy

Nowy baner polskiNowy baner polskiNowy baner polski

CENTRUM ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH NR2 W ŁODZI, ŁÓDŹ, UL. SOPOCKA 3/5 TEL./FAX (42)684-24-87
OBIEKT-SPORTOWO DYDAKTYCZNY, UL. ZJEDNOCZENIA 1 TEL. (42)684-24-87
MŁODZIEŻOWE MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO (MOTODROM), UL.PARKOWA 1 - 606 546 100

Copyright © 2011 Centrum Zajęć Pozaszkolnych Sopocka
strony internetowe łódź