logo
btn 1
btn 2
btn 3
btn 4
btn 5
btn 6
btn 7
btn 8
btn 9
btn 10
btn 11
btn 17
btn 12
btn 13
pl
en
bip

Azja Dance Gala 2018

Gala taneczna zespołu Azja Dance


Zespół Azja Dance to chluba naszej placówki. Grupa może się poszczycić wieloma sukcesami w zawodach ogólnopolskich jak i na arenie międzynarodowe.  To dzięki zaangażowaniu instruktorów Pani Joanny Małek założycielki Azja Dance oraz instruktorów akrobatyki Pana Piotra Milczarka i Tomasza Zielińskiego taniec połączony z elementami akrobatyki zachwyca nie tylko widzów, ale tez i jurorów. Nie bez znaczenia w rozwoju zespołu było udostępnienie sali ćwiczeń przy ulicy Zjednoczenia. Dzięki dyrekcji CZP2, która dołożyła wszelkich starań aby stworzyć nowe miejsce prób, aktualnie Azja Dance może zrzeszać 160 tancerzy a liczba chętnych co roku się powiększa. 


                         Zapraszamy na relację z gali tanecznej zespołu. W trakcie przedświątecznego spektaklu widzowie mogli podziwiać 40 układów prezentowanych przez różne grupy wiekowe. Zostaliśmy oczarowani nie tylko precyzja tańca, ale też i dopracowaniem wszystkich szczegółów takich jak przepiękne stroje, rekwizyty jak również oświetlenie wprowadzające nietuzinkowy klimat i nastrój odpowiedni do każdej muzyki. Warto wspomnieć też, że za stroje jak i oświetlenie w trakcie gali zadbali również pracownicy naszej placówki, którzy zawsze starają się aby Azja Dance prezentowało się na najwyższym poziomie. 


Galę otworzył pokaz w stylu baletowym a podświetlane rekwizyty zaskoczyły wszystkich już na wstępie. Zaprezentowały się grupy od najmłodszych „Smerfetki” i „Bąbelki”  grupy średnie „Pozytywki” i „Kids” oraz najstarsze „Juniorki” i „ Seniorki” Niektóre dzieci mierzyły się ze sceną po raz pierwszy inne jak nasze medalistki znają scenę do perfekcji. Nie zabrakło również pokazów solistek, które jak zwykle zaprezentowały swój indywidualny styl, oraz świątecznych upominków dla najmłodszych. Dopisała również widownia, której liczne przybycie pociągnęło za sobą trzy dni pokazów i cały tydzień meczących aczkolwiek radosnych przygotowań. 


Dziękujemy wszystkim pracownikom i dyrekcji za zaangażowanie w realizację gali, rodzicom  za liczne przybycie i gorące oklaski jak również umożliwienie dzieciom udziału w intensywnych próbach, tancerkom natomiast gratulujemy przepięknej prezentacji i życzymy samych sukcesów w nowym roku.

 

Skróty wideo:


 

 

« wróć do listy galeria

Partnerzy

Nowy baner polskiNowy baner polskiNowy baner polski

CENTRUM ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH NR2 W ŁODZI, ŁÓDŹ, UL. SOPOCKA 3/5 TEL./FAX (42)684-24-87
OBIEKT-SPORTOWO DYDAKTYCZNY, UL. ZJEDNOCZENIA 1 TEL. (42)684-24-87
MŁODZIEŻOWE MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO (MOTODROM), UL.PARKOWA 1 - 606 546 100

Copyright © 2011 Centrum Zajęć Pozaszkolnych Sopocka
strony internetowe łódź