logo
btn 1
btn 2
btn 3
btn 4
btn 5
btn 6
btn 7
btn 8
btn 9
btn 10
btn 11
btn 17
btn 12
btn 13
pl
en
bip

11 Listopada w CZP 2

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości w Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2

        Okrągła rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę to wyjątkowe wydarzenie, które wszyscy Polacy szumnie obchodzili w całym kraju. W tak dostojnym i radosnym dniu nie mogło zabraknąć naszego udziału. Jako placówka kształtująca dzieci i młodzież czujemy się szczególnie odpowiedzialni nie tylko za rozwijanie ich talentów, ale również wzmacnianie ducha patriotycznego, szacunku do przodków dzięki, którym dziś młode pokolenie może żyć w wolnej rzeczywistości i pielęgnować swoje zdolności bez strachu i niewoli.

         Część artystyczną otworzył niesamowity układ taneczny zespołu Azja Dance, który wprowadził nas w dostojną i narodową atmosferę. Chór Rebelove odśpiewał Mazurka Dąbrowskiego oddając hołd naszej ojczyźnie. Pozostałe piosenki patriotyczne natomiast wciągnęły wszystkich gości w radosne świętowanie 11 listopada. Ponadczasowy test utworu ,,Dziwny jest ten Świat’’ w interpretacji naszego wokalisty Oliwiera Woźnickiego podkreślił jak trudną drogę musiał przejść naród Polski by być tu gdzie jest teraz. 

Zaangażowanie naszych wychowanków w tak ważną uroczystość, potwierdza ich świadomość i wierność tożsamości polskiej. Jesteśmy dumni.


« wróć do listy galeria

Partnerzy

Nowy baner polskiNowy baner polskiNowy baner polski

CENTRUM ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH NR2 W ŁODZI, ŁÓDŹ, UL. SOPOCKA 3/5 TEL./FAX (42)684-24-87
OBIEKT-SPORTOWO DYDAKTYCZNY, UL. ZJEDNOCZENIA 1 TEL. (42)684-24-87
MŁODZIEŻOWE MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO (MOTODROM), UL.PARKOWA 1 - 606 546 100

Copyright © 2011 Centrum Zajęć Pozaszkolnych Sopocka
strony internetowe łódź