Zimowa Gala Azja Dance Foto|Wideo

‹ wróć

Na dworze zimowa słota a na naszej scenie chłody rozgrzewa nasz zdolny i pełen energii klub sportowy Azja Dance.
W trakcie roku tancerki podbijają polskie i zagraniczne parkiety, a w przedświątecznych tygodniach mieliśmy zaszczyt podziwiać ich talent oraz ogrom pracy instruktorów w naszych progach.

Czwartek dwunastego grudnia należał do ,,Maluszków’’, ,,Tuptusiów’’ oraz ,,Gwiazdeczek’’ naszych najmłodszych tancerek, dla których był to debiut sceniczny.
Gratulujemy im opanowania tremy, determinacji a przede wszystkim wdzięku i słodyczy, które rozpaliły nasze zmarznięte serca i kości.
Jesteśmy pełni podziwu z jaką łatwością maluszki zapamiętują układy, potrafią tworzyć zgrany zespół a jednocześnie zaznaczyć swój indywidualny styl. Już od najmłodszych lat udowadniają że taniec to przede wszystkim miłość nie tylko zabawa i wyuczone kroki.

Siedemnastego i osiemnastego grudnia swoją gibkością i gracją zachwycały już starsze grupy. W piątek ,,Smerfetki’’, ,,Bąbelki’’ oraz ,,Pozytywki’’ w sobotę natomiast ,,Kidsy’’, ,,Juniorki’’ oraz ,,Seniorki’’.

Występy najstarszych grup to efekt wieloletniej pracy przygotowanej w każdym szczególe: przepiękne stroje, gra świateł, tańce indywidualne i grupowe, eteryczne i dynamiczne, pełen przekrój scenicznego wyrazu w dojrzałej formie.
Profesjonalizm instruktorów sprawia, że zajęcia w Azja Dance cieszą się ogromnym powodzeniem a z roku na rok tancerek i grup klubu sportowego przybywa.


Zapraszamy na teledysk podsumowujący wszystkie występy.