Szkolenie o asertywności

‹ wróć

Szkolenie o asertywności

Rozwój zdolności z wszelakich dziedzin to specjalność naszej placówki od zawsze. Zajęcia artystyczne, językowe, ruchowe, rozrywka to wszystko znajdziecie u nas na codzień.
 
Warto jednak pamiętać też o umiejętnościach społecznych czy sile charakteru by umieć w wytrwały sposób dążyć do swoich celów i aby opinie innych ludzi nie niszczyły naszych planów.
Dlatego też mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszych skromnych progach specjalistę od asertywności Panią Moniką Sosnowską, która poprowadziła otwarte szkolenie o tej tematyce. Wstępem do szkolenia był test dzięki któremu uczestnicy mogli się przekonać czy ich zachowanie jest asertywne. Nie zabrakło ciekawych przykładów, prezentacji oraz dużej dawki ćwiczeń dzięki czemu mogliśmy uświadomić sobie, że asertywność to nie tylko wbrew ogólnie panującej opinii umiejętność mówienia nie. Poznaliśmy komunikat asertywny który jest stanowczy, ale nie agresywny. Przed nami oczywiście próba w codziennych sytuacjach, ale chęć dążenia do zmiany i ulepszania siebie została zaszczepiona.
 
Dziękujemy i zapraszamy do kontaktu z Panią Moniką.