Podsumowanie wakacji 2019

‹ wróć

Podsumowanie wakacji 2019

 

Przed nami kolejny rok szkolny i wiele nowych ciekawych zajęć w placówce Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2. Warto jednak tez wiedzieć jak wspaniale nasi wychowankowie spędzali wakacje razem z nami. Zapraszamy na podsumowanie wakacji a może kolejne spędzimy razem.

 

 

Półkolonie letnie

W tym roku nasze półkolonie letnie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w związku z tym mieliśmy przyjemność  organizować aż trzy turnusy. Wśród wielu standardowych atrakcji takich jak kino basen czy figloraj, dzieci mogły wziąć udział w ciekawych warsztatach rozwijających ich wiedzę i umiejętności takich jak lekcje w planetarium, eksperymenty chemiczne, warsztaty z druku 3D, w Muzeum Tradycji Niepodległościowych uczestnicy dowiedzieli się o legendach regionu łódzkiego, a nawet mieli możliwość stworzyć własną legendę. Nieocenione są również zawarte znajomości i przyjaźnie wśród dzieci, które sprawiły że wspólnie spędzony czas w placówce był bardzo radosny.

Obóz taneczny w Zakrzowie

Tańca nie mogło zabraknąć również w wakacje. Instruktorka Klubu Sportowego Azja Dance Pani Asia Małek kolejny rok z rzędu zadbała aby jej wychowanki szkoliły się i wypoczywały w trakcie obozu letniego w Zakrzowie. Nasze ,,Azjatki” oprócz codziennych treningów czy warsztatów z profesjonalnego masażu, bardzo potrzebnego przy intensywnym wysiłku fizycznym, mogły korzystać z dobrodziejstw ośrodka w Zakrzewie. Wędrówki po lesie, kąpiele w basenie, ognisko z kiełbaskami, ten wakacyjny standard sprawił, że po wyczerpujących treningach, szybko można było się zrelaksować. Kto pragnie spędzić wakacje równie atrakcyjnie a jednocześnie kocha taniec od września koniecznie musi dołączyć do grona Azja Dance.

Obóz plastyczny w Łebie

Również uczestnicy zajęć plastycznych, wychowankowie Pani Ani Ozgi rozwijali swoje zdolności  w trakcie wakacji podczas Ogólnopolskiego Pleneru Plastycznym w Łebie. Wraz z instruktorami dzieci malowały na szkle, odlewach gipsowych oraz płótnie. A miedzy warsztatami bawiły się zwiedzając trójmiasto czy biorąc udział w licznych konkursach takich jak Miss i Master pleneru, Mam talent czy rozgrywki sportowe.